Поради авторам, як досягти успіху на платформі YouTube

MAXIMIZE CHANNEL YouTube
MAXIMIZE CHANNEL YouTube

За даними Google, сьогодні платформа YouTube – це 1 мільярд користувачів щомісяця і 100 годин завантажених щохвилини відео.

Тому у багатьох сферах діяльності для підвищення її ефективності користувачі Інтернету створюють свої відеоканали у YouTube.

В офіційному блозі Google запропоновано список основних порад, які варто знати кожному автору на платформі YouTube.  Ці поради стосуються таких елементів:

контент (цінність, тематика, якість);

оптимізація (метадані, значки до відео, анотації, плейлисти);

просування відео;

аудиторія;

аналітика.

Переглянути рекомендації можна в офіційному блозі Google
Google запрошує студентів на зустріч із “батьком Інтернету”, Віце-президентом Google Вінтом Серфом

Віце-президент Google Вінтон Грей Серф (Vinton Gray “Vint” Cerf),
Вінтон Грей Серф (Vinton Gray “Vint” Cerf) — американський науковець в галузі теорії обчислювальних систем, один з розробників протоколу TCP/IP. Часто в ЗМІ його називають «батьком Інтернету», цей титул він ділить з Бобом Каном.

Олег Якимчук, Policy Director, Google Україна – запрошує студентів українських вузів на зустріч із “батьком Інтернету”, американським науковцем в галузі теорії обчислювальних систем, керівником розробки першої комерційної системи електронної пошти, Віце-президентом компанії Google Вінтоном Греєм Серфом.

Лекція Вінта Серфа на тему “Сучасний стан Інтернету” відбудеться 2 грудня 2013 року об 11:00 в Великій актовій залі Інституту міжнародних відносин за адресою м. Київ, вул. Мельникова 36/1, 1 поверх.

Широко відомий у світі як “батько Інтернету”, Серф є одним з авторів TCP/IP протоколу та архітектури Інтернету. Він є володарем чисельних нагород та почесних грамот у різних країнах світу за заслуги у створенні Інтернету та наукову діяльність.

Сьогодні Вінт Серф є Віце-президентом і “головним проповідником Інтернету” компанії Google. У цій ролі він відповідає за визначення нових перспективних технологій для підтримки розвитку передових Інтернет-продуктів і сервісів компанії Google. Він також є активною публічною особою Google в світі Інтернету.

Для участі у зустрічі з Вінтом Серфом необхідно зареєструватись за посиланням, вказаним на офіційному блозі Google в Україні. Реєстрація обов’язкова!

Кількість місць обмежена, не зволікайте з реєстрацією !

Повідомлення взято з офіційної сторінки блогу Google в Україні.
Arcplan – уніфікованість та гнучкість Business Intelligence та планування на одній платформі, з кількох джерел даних

arcplan.com
arcplan.com

Традиційний Business Intelligence починається з даних – Ви збираєте всі дані в єдиному сховищі (Data WareHouse) і лише потім приступаєте до аналізу. З arcplan, все відбувається інакше!

Arcplan дозволяє будь-якій організації розробляти інтерактивні інформаційні панелі (Interactive Dashboards) і створювати різноманітні звіти для аналізу та планування. Продукти arcplan мають стандартні підключення до більш ніж 20 джерел даних (реляційних і багатовимірним баз даних) таких постачальників як: SAP, Oracle, IBM, Microsoft, Teradata та інших.

 Відомості про платформу і продукти

Платформа arcplan надає широкі можливості і високу гнучкість, дозволяючи звести до мінімуму залежність від декількох постачальників у процесі задоволення потреб бізнес-спільноти за допомогою наступних компонентів:

Архітектура arcplan Enterprise
Архітектура arcplan Enterprise

 Arcplan Enterprise – ключовий продукт від arcplan, що надає рішення з побудови систем Business Intelligence. Arcplan Enterprise включає в себе все, що потрібно для створення інформаційних панелей (dashboards), нерегламентованого аналізу (ad-hoc analyses), прогнозування (forecasts), тощо. З цим продуктом Ви отримуєте дані для аналізу саме тоді, коли вони вам потрібні. Arcplan Enterprise використовує взаємодоповнюючий підхід до декількох джерел даних, таких, як системи ERP (Enterprise Resource Planning, планування ресурсів підприємства), OLAP (online analytical processing, аналітична обробка в реальному часі), реляційні бази даних і веб-сервіси. Використовуючи простий і зрозумілий інтерфейс arcplan Enterprise, ви можете швидше отримувати відповіді на Ваші питання і приймати вірні рішення. У разі внесення змін у ваші бізнес-процеси, arcplan швидко адаптується до нових вимог даних, забезпечивши своєчасний та економічно вигідний технічний супровід.

Arcplan Edge – платформа для бюджетування, планування та прогнозування, яка інтегрує веб-орієнтовану звітність, панелі управління і життєві цикли. Arcplan Edge пропонує інтуїтивно зрозумілий і звичний інтерфейс для тих, хто займається досить трудомісткими процесами бюджетування. Використання arcplan Edge надає користувачам контроль над великими обсягами фінансової інформації, підвищує точність і своєчасність планів, а також знижує витрати на рутинну ручну роботу, звільняючи цінний час співробітників на аналіз даних та формування обгрунтованих рішень. Фахівці, які звикли працювати в Excel, можуть продовжувати користуватися звичним інтерфейсом, який буде доповнений arcplan Excel Add-In. При цьому разом з arcplan Edge в процес бюджетування будуть введені корпоративні правила, що забезпечить заплановане виконання бюджетів. Статус етапу процесу оновлюється одразу після внесення користувачем змін, а система автоматизованих оповіщень розповість усім учасникам про хід виконання.

Arcplan Excel Analytics – розширює можливості arcplan, надаючи можливість динамічного аналізу даних з декількох джерел в звичному середовищі MS Office. Це доповнення до Excel легко масштабується на все підприємство і допомагає користувачам аналізувати корпоративні дані і проводити зворотний запис в джерела, дотримуючись при цьому всіх вимог безпеки і централізованого контролю доступу, встановленого ІТ-службою. Ви можете використовувати цю надбудову разом з arcplan Enterprise або arcplan Edge. За допомогою Excel Analytics бізнес-користувачі, аналітики, ІТ-фахівці та менеджери можуть:

  • утворювати централізовані та безпечні Excel-додатки, що відповідають стандартам ІТ;
  • перемикатися між веб-клієнтом arcplan і відповідним аналізом в Excel, зберігаючи при цьому двосторонній зв’язок між arcplan і джерелами даних;
  • проводити аналіз автономно (без підключення до додатків arcplan);
  • будувати динамічно-змінні звіти (здійснювати ad-hoc аналіз, «аналіз на льоту») в інтерфейсі Excel на основі даних, отриманих за допомогою arcplan сервера.

За допомогою arcplan Excel Analytics користувачі можуть скористатися вбудованими функціями Excel, призначеними для відправлення запитів, аналізу та зміни даних.

arcplan Spotlight
arcplan Spotlight

Arcplan Spotlight – доповнення, яке дозволяє динамічно будувати звіти і автоматизувати Ваші запити. Легко підключається до Ваших корпоративних сховищ і дозволяє побачити актуальні дані, отримати доступ за ключовими показниками і ознайомитися з ними без використання складних BI-інструментів. За допомогою arcplan Spotlight користувачі можуть оцінювати інформацію з різних точок зору, наприклад, у вигляді таблиці або діаграми.

Користувачам також доступно:

  • вибір релевантних показників і вимірювань, а також миттєвий огляд даних;
  • можливість легкого додавання та видалення елементів за допомогою drag-and-drop (перетягування) інтерфейсу;
  • створити свій Spotlight, адаптувавши зовнішній вигляд даних відповідно до особистих переваг;
  • зберегти і поділитися своїм Spotlight з колегами за допомогою функції публікації;
  • «живі» дані і показники, які оновлюються разом з новими даними на сервері;
  • друк, а також експорт Spotlight до зведених таблиць Excel або PDF файлів.

Arcplan Engage – дозволяє всім співробітникам організації – від осіб, що приймають  рішення до рядових співробітників, які рідко звертаються до Business Intelligence,  мати повний доступ до всієї інформації, необхідної для прийняття ефективних корпоративних рішень. arcplan Engage дозволяє користувачам за допомогою простого пошуку отримати доступ до інформації, яка накопичена в організації та зберігається в arcplan, SharePoint і навіть в інших системах Business Intelligence. Можливості коментувати, додавати теги, ділитися своїми результатами з колегами сприяють поліпшенню і прискоренню процесу прийняття рішень.

Відомості про компанію

Компанія arcplan заснована в 1993 році. Має штаб-квартири у Німеччині, у місті Дюсельдорф та у місті  –  Філадельфія у США, а також офіси в Азії і Латинській Америці. arcplan поставляє свої рішення через мережу партнерів до більше ніж 30 країн і має більш ніж 3200 клієнтів у всьому світі.

Arcplan побудували репутацію, працюючи з базами даних, додатками і технологіями Business Intelligence. На думку експертів галузі, які публікують вивчення BI, arcplan є провідним постачальником BI третьої сторони для установки SAP BW, Oracle Essbase і IBM Cognos TM1. Ця репутація грунтується на інноваціях: не тільки аналіз з різних джерел даних, але й в створення інтерфейсів, веб-розгортання, аналітичний пошук і веб-служби.

На сайті arcplan.com можна завантажити Free Trial видання для безкоштовного тестування протягом 30-ти днів.

Джерела:  Arcplan, http://www.arcplan.com

                     Insideview, http://www.insideview.com/directory/arcplan-inc

 

Автор: Горобець Микола, 302.gorobets.m@gmail.com
Tableau Software – один з лідерів в Gartner Magic Quadrant for Business Intelligence and Analytics Platforms 2013

Gartner Magic Quadrant for Business Intelligence and Analytics Platforms 2013
Gartner Magic Quadrant for Business Intelligence and Analytics Platforms 2013 (“Магічний квадрант для платформ Business Intelligence і аналітики”)

Tableau Software – це американська компанія, яка займається розробкою програмного забезпечення. Її штаб-квартира знаходиться в Сіетлі, штат Вашингтон , США. Вона виробляє програмні продукти, які орієнтовані на Business Intelligence, забезпечують інтерактивну візуалізацію даних.

У 2013 році платформа Tableau Business Intelligence перейшла з групи challengers (“учасники”)  до групи leaders (“лідери”) у Gartner Magic Quadrant for Business Intelligence and Analytics Platforms (“Магічний квадрант для платформ Business Intelligence і аналітики”).

Аналіз компанії Gartner про Business Intelligence and Analytics Platforms є найбільш очікуваним й авторитетним у цій сфері. Tableau та інші компанії вважають, що багато організацій будуть обирати постачальників програмного забезпечення для реалізації технології Business Intelligence and Analytics  тільки серед тих виробників, які входять до Magic Quadrant for Business Intelligence and Analytics Platforms. Це викликано тим, що інформація Gartner заснована на детальному інтер’юванні клієнтів та на власних дослідженнях компанії із багатолітнім аналітичним досвідом. Додатково до детального аналізу постачальників, Gartner також розглядає основні ринкові тенденції у сфері Business Intelligence and Analytics.
Платформа Tableau Business Intelligence – проста у використанні і швидка у розгортанні, тому її  може використовувати будь-хто.

Спеціалісти Tabletau Software вказують, що якби сформувати одну тему ринку 2012 року, вона буде в тому, що Data Discovery є основною для архітектурних рішень.

Data Discovery – основний напрямок Business Intelligence and Analytics

Основні висновки доповіді Gartner  вказують на те, що компанія бачить більше організацій, що будують діагностичну аналітику (diagnostic analytics) і це підсилює критичні аналітичні можливості, наприклад, інтерактивну візуалізацію (interactive visualization) – щоб надати можливість користувачам легчше розробляти дані для забезпечення нових інсайтів.

Приклад Tableau Business Intelligence and Analytics Platforms
Приклад Tableau Business Intelligence and Analytics Platforms

Висновок Tabletau: «Ринок Business Intelligence and Analytics буде залишатися одним з найбільш швидко зростаючих ринків програмного забезпечення»

Більше детально про Tabletau Business Intelligence можна прочитати на сайті Tableau Software.

Доцільно зазначити, що використання у Gartner терміну Data Discovery заплутує читачів, адже з 1989 року добре відомий термін Knowledge Discovery and Data Mining, який введений Григорієм Пятецьким-Шапіро (Gregory Piatetsky-Shapiro). Цей термін також використовується з 1995 року у назвах щорічних науково-практичних мега конференцій ACM SIG KDD (Association for Computing Machinery‘s Special Interest Group on Knowledge Discovery and Data Mining). ACM SIG KDD тісно звязані ACM SIGMOD (ACM Special Interest Group on Management of Data), ACM SIGART (ACM Special Interest Group on Artificial Intelligence) та інші  ACM SIGs (спеціальні групи за інтересами), а також AAAI (заснована у 1979 році Association for the Advancement of Artificial Intelligence, яка спочатку була названа як American Association for Artificial Intelligence) та  KDnuggests (“Відкриття самородків знань”) – сайт Григорія Пятецького-Шапіро. Важливою темою цього сайту є “Data Mining, Analytics, and Big Data Resources”; його Alexa Global Rank – 88387, Alexa Rank in United States – 70235, Sites Linking In (Alexa) – 1040. У 2014 році відбудеться 20th ACM SIGKDD Conference on Knowledge Discovery and Data Mining (KDD). Очевидно, що термін Knowledge Discovery є більш адекватним для визначення процесу добування знань із даних, ніж введений у Gartner термін Data Discovery.

Першоджерело: Gartner Positions Tableau as a Leader in 2013 Magic Quadrant

Автор публікації : Ігор Загородній, 308zagorodniyigor@gmail.com
Digital Village (“цифрове” селище) в Африці

Сайт euronews, відео про "Цифрове" селище (Digital Village)
Сайт euronews, відео про “Цифрове” селище (Digital Village)

Уряд Південно-Африканської Республіки разом із відомим виробником електронних пристроїв нещодавно відкрив “цифрове” селище. Схожі селища вже існують у 19 країнах в Африці: їхнє завдання – принести в сільські регіони медичний догляд і шкільну освіту.

Смарт-школа (Smart school) зробить комп‘ютери та Інтернет доступними для кожного студента. Школа працює з використанням сонячної енергії, задовольняючи “цифрові” потреби 24 учнів.

“Я походжу з дуже бідного регіону, де діти не можуть навіть сподіватися жодних технологій. Отож, ці технології мені уже допомогли в освоєнні, наприклад, базових навичок роботи з комп‘ютером, яких в мене не було. Я навчилася надсилати електронні повідомлення, писати листи на комп“ютері, тож тепер я готова до вступу до університету. Таким чином, наше життя змінилося в кращий бік”, – розповідає одна із студенток.

Медичний центр також функціонує за допомогою сонячних технологій : тут діють офтальмологічний, стоматологічний та інші кабінети, а також сучасна машина для аналізу крові. Тут діють також відео-конференц-системи, за допомогою яких лікарі мають змогу поставити дазноз на відстані.

На черзі – проект з відкриття “цифрової” поліції.

Детальніше – на сайті euronews

 

Опубліковано: Система+