Статистика Google використання ключових слів Data Mining і Business Intelligence по обраним країнам у 2004 – 2011 р.р. (станом на 28.12.2011 р., може уточнюватися з часом)

Business Intelligence 2.0 - проблемні питання реалізації
Перша версія - 2009 р.

All contents  © 2011-2012 Business Intelligence + KMS, DSS-BI.com.ua |

E-mail: BusinessIntelligence1.0@gmail.com, DSS-BI@i.ua | Теl.: +38 (095) 931-50-50 | Skype: dss-bi

Використовуйте інформацію з сайту тільки з посиланням на нього чи після узгодження за адресою BusinessIntelligence1.0@gmail.com


Business Intelligence + KMS : Консультації І Аналітика для організацій, заснованих на знаннях (Knowledge based organization)Site DSS-BI.com.ua, version 2011.12.15

Business Intelligence + KMS

- концепція, технологія і засоби підтримки рішень не тривіальними знаннями з первинних даних

версія 2011.12.15

(весь світ  Google)

Примітка:

Ви можете переглянути відповідні інтерактивні графіки, якщо маєте достатні апаратні ресурси і швидкодію мережі - бажано на окремій вкладці браузера.

 

Швидкість завантаження даних інтерактивних графіків можна використовувати як тест комп'ютера, програмного і мережевого забезпечення -  у разі нормальних ресурсів до 5...10-ти секунд.

 

Сторінки сайту відкривайте на окремих вкладках – щоб запобігти повторному завантаженню інтерактивних графіків, які потребують значних ресурсів та мають обмеження на кількість завантажень за певний час.

 

Google також може закрити доступ до інтерактивних графіків у зв'язку з тим, що велика кількість звернень за цим запитом створює надто велике навантаження на апаратно-програмні засоби побудови значної кількості зведених таблиць у режимі online.