Новини Яндекс (РФ) для України:

Гіперпосилання-зображення на джерела офіційної української інформації

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Щоб бачити вище новини України 

визначте у пошуковій машині місцеположення “Україна”

або використовуйте інший, оригінальний браузер з відповідними налаштуваннями. Інакше можуть відображатися “Главные новости” (РФ) або `Top News`чи інші.

 

 

 

 

 

 

 

1. Вікна пошуку відкриваються на окремих вкладках.

2. Пошук в Україні, ЄС, США здійснюється по джерелам на цій  сторінці.

3.  Пошук в РФ здійснюється по головним  доступним офіційним джерелам інформації РФ

Euronews  укранська версіяEuronews  российская версияEuronews  englishde euronews nachrichtenfr euronews infospl euronews wiadomosciit euronews notizieEuronews  бізнес укранська версіяНовини загальні - посилання на сторінку DSS-BI.com.uaYjdbyb Yahoo! NewsНовини BingTHE TIMES OF INDIAFRANCE 24Arutz ShevaDEUTSCE WELLEGAZETA POLSKAReuters РОССИЯ И СТРАНЫ СНГThe TelegraphtheguardianВеб видання "Радіо Свобода"The New York TimesLE FIGARO frfrancetvinfoPARIS MatcHTHE AUSTRALIANThe EconomistINDEPENDENTBerliner TeitungWELT ONLINEHAARETZ.comLe Monde frReutersCHINADAILYFranffurter Allgemeineabc NEWSCNN newsasahi.comizrushindustantimesTHE HINDUThe Washington PostCBSNEWSFINANCIAL TIMESL`EspressoChina.org.cnxinhua, Синьхуа, English.news.cnxinhua, Синьхуаdonbass.ua/news/worldnews.com.au world
Веб видання Цензор.net

Пошук в обраних медіа  України> 

 

Пошук в обраних медіа ЄС, США >

 

Пошук в державних медіа РФ >

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Посилання для встановлення Web каналів теле і радіо передач (більше 100 країн і 1000 каналів):

DeliCast

TvHod.com

TVWEB360

ТБ для Google Chrome ™

Забезпечують новини із багатьох глобальних, а також з місцевих каналів, що найбільш географічно близькі до джерел новин.

Погода Києві » Україна

EURONEWS TV

Ukrainian

- у режимі реального часу

Примітка щодо джерел загальних новин:

Розміщені посилання на системи, які збирають новини і на їх першоджерела не претендують на повноту. Проте вони дозволяють виявити важливі повідомлення і побачити світ “різнокольоровим” - сформувати оцінки, які незалежні від окремих джерел чи їх кластерів.

Систематичний перегляд інформації лише зі споріднених джерел виробляє з часом “інтелектуальний дальтонізм” - читач не бачить те, що не хоче бачити. Це приводить до неправильних рішень - чим вищий ієрархічний рівень   тим більш глобальні наслідки.

За замовчуванням, якщо це можливо, то посилання налаштовані на відображення загальних новин у світі і згруповані, як правило, по країнам. Змінити налаштування можна засобами кожного сайту.

Посилання на зовнішні джерела надаються для довідкових цілей, DSS-BI.com.ua не несе відповідальність за їх зміст. 

Відкривайте одночасно не менше 10-ти різних ресурсів новин  – кожне на окремій вкладці. Це дозволяє виявити загальні тенденції у новинах, а потім локалізувати увагу на обраних повідомленнях. Для відкриття групи новин: наведіть по черзі вказівник миші на відповідні зображення; за допомогою правої кнопки  миші оберіть пункт  відкриття  гіперпосилання на окремій сторінці браузера.

Експериментуйте з різними браузерами і джерелами.

Рекомендовано використовувати браузер Google Chrome.