Зовнішні датчики

Датчик руху розумний будинок

Через модуль сухих контактів система розумний будинок Smart Bus Може працювати практично з будь-якими зовнішніми датчиками
1.Датчик води. Являє собою два електроди, між якими під час потрапляння в воду виникає різниця потенціалів. Використовується в основному для захисту від протікання. Ставиться в місцях можливого аварійного витоку води. При спрацюванні розумний будинок, в залежності від комплектації системи може ввімкнути сирену, голосове оповіщення, перекрити електромагнітний клапан подачі води та ін. Також ці датчики можливо використовувати для систем автоматичного набору води в басейн, ванну та інші ємності.
2. Датчик руху. Може використовуватись в системах охорони, освітлення, кліматичних системах та багатьох інших елементах розумного дому. Є дуже поширеним в використанні.
3. Датчик загазованості – за його сигналом система  може вмикати примусову вентиляцію, перекривати електромагнітний газовий клапан та виконувати будь-яку іншу програмовану дію
4. Датчик яскравості освітлення – за його даними система може в  певних запрограмованих випадках приймати рішення, вмикати чи не вмикати світло, розкривати чи закривати штори та багато іншого.
5. Будь які інакші датчики, які видають сигнал типу «сухий контакт» і які ви вважаєте доцільним використовувати у Вашому власному розумному будинку.

 

Поділитися в соц. мережах

Share to Google Buzz
Share to Google Plus
Share to LiveJournal
Share to MyWorld
Share to Odnoklassniki

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *