На Московській виставці показали систему “Smart House”

Коли ми дивимося якийсь новий фільм фантастичного жанру, де головні герої живуть у світі, де все робить техніка, то у головного героя обов’язково є розумний будинок. На жаль, у реальному житті така система була недоступна довгий час. Нещодавно така технологія почала реалізовуватися, але все ж вона не була ідеальною. І ось, зараз систему «розумного» будинку презентували в Москві, пишуть Новини ІТ

Дана подія сталося на недавно минулій виставці Hi-tech Building.  Система може повністю управлятися за допомогою смартфона.  Тепер система більш досконала.  Раніше, що ви могли зробити?  Ну, включити-вимкнути світло, налаштувати кондиціонер.  Зараз же система вміє керувати світлом, настройками кондиціонера, регулювати штори і навіть вести постійний контроль водопроводу, щоб закрити подачу води, якщо відбудеться текти.  Але на цьому можливості системи не обмежилися.  Вона так само може контролюватися IP-відеоспостереження, а так само кінотеатр.  Якщо ж під час вашої відсутності або ж неможливості, в будинку задзвонить телефон – система направить дзвінок на ваш мобільник.  Система дозволяє управляти замками будинку, даючи доступ до входу гостям, якщо він відправить вам MMS.

Управляти системою можна з будь-якого смартфона, адже підтримується, як Android, так і iOS.  Глядачам показали цікаву «фішку», якщо ви підходите зі смартфоном до якоїсь побутової техніки і направите на неї свій гаджет – на його дисплей виведеться інформація про енергоспоживанні і можливі несправності даної техніки.

Ще однією «фішкою» розумного будинку є можливість спеціальних датчиків відправляти на сторінку соціальних мереж Facebook і Twitter користувача відбувається ситуацію в усьому домі.  Така корисна річ буде до речі, якщо до вас, не дай Бог, залізе злодій.  Ви відразу ж отримаєте сигнал на свій смартфон, що хтось проник в будинок.

Система оснащується Apple TV, яка дозволяє дивитися нові фільми і слухати якісну музику прямо з екрану плазмового телевізора.

 

Джерело: Новини ІТ за матеріалами mail.ru

Поділитися в соц. мережах

Share to Google Buzz
Share to Google Plus
Share to LiveJournal
Share to MyWorld
Share to Odnoklassniki

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *