Оптимізація сайту “своїми руками”

Оптимізація сайту "своїми руками"

Оптимізація сайту “своїми руками”

Створити власний сайт в Інтернеті сьогодні дуже просто. Однак це лише перший крок на шляху до заробляння грошей.

Сам по собі сайт вам ніяких грошей не приноситиме. А ось реклама – так. Та якщо у вас невелика кількість відвідувачів, та й на низькому рівні знаходяться певні показники, що беруться до уваги пошуковими системами, ваш сайт загубиться в сірій масі таких, як він, невдалих проектів. Зрозуміло, що він буде непривабливим для рекламодавців, а це означає, що ніяких грошей ви ні з них, ні з самого сайту не витягнете.

Щоб цього не сталося, вам знадобиться seo-оптимізація або просування сайтів.

Звісно, краще за все звернутися за допомогою до професіоналів. Однак їхні послуги коштують недешево, а якщо ваш бюджет не дозволяє вам заплатити солідну суму за просування сайту, доведеться за справу братися самому, принаймні на початкових етапах. Якщо у вас нема й зеленого поняття, з чого почати та куди податися, допоможуть курсы seo, на яких вас навчать основним навикам оптимізації та ознайомлять з найбільш ефективними інструментами просування сайту.

Важливим початковим етапом seo-оптимізації є внутрішня оптимізація сайту. Ви повинні подбати про те, щоб контент на сайті був унікальним, інакше ваш проект зазнає поразки, адже лише унікальний контент високо оцінюється пошуковими системами.

Подбайте про рівень вкладеності сторінок сайту. В ідеалі він не повинен бути більшим 2-3 – це означає, що користувач в два-три кліки перейде на цікавлячи його сторінку з головної сторінки сайту. Зверніть увагу й на показники перелінкування.

Далі прочинайте безкоштовну розкрутку сайту. Для цього зареєструйте ресурс у пошукових системах, а далі в каталогах. Більшість рейтингових каталогів розмістять ваш сайт безкоштовно, якщо ви поставите зворотне посилання. Ще один необхідний крок – розміщення сайту в каталогах статей з посиланням на розкручувані вами ключові запити.

Можете скористатися й безкоштовними дошками оголошень, але через «засмічення» цих служб сайтами з чорних списків пошуковиками не надто високо оцінюватимуть ваш сайт, розміщений на дошці оголошень.

В принципі, безкоштовно розкручувати сайт можна за допомогою блогів та форумів, соціальних мереж, каталогів RSS-стрічок та сервісів обміну посиланнями.

Та як би ви не старалися, всіх цих інструментів буває недостатньо. Рано чи пізно вам доведеться виділити певну суму на просування сайту за допомогою платних інструментів. А щоб не помилитися та не спійматися на вудочку оптимізаторів-спеціалістів, готових стягнути з новачків чимало грошей, відвідайте курси seo: людину, яка хоча б щось петрає в тій чи іншій справі, набагато тяжче обдурити, та й підібрати відповідних спеціалістів, а також шлях, яким просуватимете свій сайт, вам буде набагато легше.

Поділитися в соц. мережах

Share to Google Buzz
Share to Google Plus
Share to LiveJournal
Share to MyWorld
Share to Odnoklassniki

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *