Apple патентує нову технологію для розумного будинку

Якийсь час назад з’явилися чутки, якщо вірити яким, «розумні» годинник Apple iWatch підтримуватимуть декілька функцій, які будуть пов’язані з технологією розумного будинку. Тобто власник цього годинника буде залишатися в курсі якихось подій у своєму будинку, залишаючись далеко від нього. Однак, згідно з останньою інформацією, Apple готує щось більш грандіозне в плані домашньої автоматики.

Співробітникам Apple Insider вдалося знайти кілька патентних заявок від Apple, які пов’язані з автоматизацією будинків. Компанія нещодавно зареєструвала патент на технологію, яка буде відстежувати місце розташування господарів будинку і використовувати цю інформацію для управління різними системами будинку. Патент був опублікований в організації U.S. Patent and Trademark Office під номером 8,577,392 і розшифровується як «Система і методика визначення місця розташування бездротових пристроїв і людей для контролю і регулювання пристроїв на основі місця розташування».

Система буде використовувати мобільні пристрої, такі як Apple iPhone або iPad, а також статично розташовувані девайси (наприклад, iMac) і мережа Wi-Fi. Технологія буде відслідковувати поточне місце розташування людини в будинку, припускати його подальші дії і керувати деякими пристроями. Наприклад, якщо система бачить рух людини в напрямок іншої кімнати, то вона включить там світло, телевізор або щось інше залежно від налаштувань або переваг господаря.

home-automation-2

Нова система домашньої автоматики зможе не тільки відслідковувати положення людини і пристроїв в будинку і на основі цього керувати різними пристроями в будинку, але і робитиме частину роботи, наприклад, коли ви їдете додому з роботи.

Буде дуже цікаво почути офіційну інформацію від Apple, так як, схоже, технологія дійсно буде цікавою і корисною. Можливо, частину функцій ми побачимо при запуску годин iWatch.

 

Поділитися в соц. мережах

Share to Google Buzz
Share to Google Plus
Share to LiveJournal
Share to MyWorld
Share to Odnoklassniki

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *