CES 2014: концепція «розумного підключеного дому» Archos

концепція «розумного підключеного дому» Archos

Компанія Archos на майбутній виставці побутової електроніки та комп’ютерної техніки CES 2014 розповість про власне бачення того, яким може бути сучасний «підключений дім» (Connected Home).концепція «розумного підключеного дому» Archos

Концепція передбачає використання планшета в якості центрального керуючого пристрою. Це може бути спеціалізований міні-комп’ютер Smart Home Tablet з 7-дюймовим сенсорним дисплеєм, або планшет стороннього виробника з встановленим додатком Archos Smart Home App. Екосистема сумісна з платформами Android і iOS.

Для «розумного» будинку Archos запропонує різні гаджети з дистанційним управлінням. Серед них згадані компактна відеокамера, датчик руху, браслет для моніторингу фізичної активності та стану здоров’я, «розумний годинник», ціна якого за заявою виробника, стартуватиме з позначки $50 і навіть Smart Tracker, за допомогою якого ви завжди будете точно знати, де знаходяться ваші домашні тварини, та різні мітки. Обмін даними здійснюється за допомогою бездротового зв’язку Bluetooth з низьким енергоспоживанням (LE).

Система дозволить автоматизувати різні дії в залежності від поточної ситуації. Наприклад, можна задати включення освітлення і відеокамери при детектуванні руху в приміщенні.концепція «розумного підключеного дому» ArchosДля «підключеного дому» також буде запропонована погодна станція Weather Station. Вона дозволить збирати інформацію про вологість, температурі, атмосферному тиску, рівні шуму та утриманні вуглекислого газу як в приміщенні, так і за його межами.

Поділитися в соц. мережах

Share to Google Buzz
Share to Google Plus
Share to LiveJournal
Share to MyWorld
Share to Odnoklassniki

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *