Google випустить нову версію Google Glass для людей з порушеннями зору

Нову версію Google Glass

Нову версію Google Glass

Нашумілі електронні окуляри Google Glass вже найближчим часом побачать світ у своїй оновленій версії – компанія Google планує адаптувати їх для людей з обмеженими зоровими можливостями.

Автором та ініціатором розробки став Брайан Матіаш, співробітник компанії. Саме він розробив версію електронного пристрою, яка враховуватиме особливості людей з порушенням зору.

На сьогоднішній день розробка гаджета не завершена, та вагомі кроки в цьому напрямі вже зроблені – офіційний реліз пристрою, згідно з планами компанії, повинен відбутися вже через кілька місяців. Нова версія електронних окулярів підтримуватиме можливість встановлення на оправи з коригувальними лінзами. Водночас в оправу самих Google Glass встановити коригувальні лінзи неможливо. А це означає, що після виходу пристрою у світ всім бажаючим користуватися можливостями Google Glass доведеться придбати нові окуляри, на які й можна буде встановити компактний пристрій Google Glass.

Проте розробники наголошують, що далеко не всі оправи, які продаються сьогодні в оптиках, підійдуть для встановлення гаджета. Отож перед тим, як придбати нові окуляри, необхідно буде переконатися, що оправа й справді дозволяє установку електронних компонентів Glass. На фотографіях нижче ви можете побачити, оправи якого типу дозволять встановити найновішу версію Google Glass.

 

На даний час розробка версії пристрою для людей з обмеженим зором перебуває на стадії прототипу. А це, переконують експерти, дозволяє припустити, що дизайн фінальної версії може зазнати суттєвих змін. Більше того, експерти прогнозують і можливість адаптації Google Glass до всіх оправ, представлених сьогодні на ринку коректувальної оптики.

Для створення «розумних» окулярів, які б задовольняли людей з різноманітними порушеннями зору, компанія Google налагодила тісні контакти з компанією Rochester Optical. Крім того, розробники заручилися підтримкою лікарів-офтальмологів, які не лише підкажуть, як краще оснастити оправу, щоб вона була зручною для зору та функціональною, але й зможуть згодом просувати новинку в маси.

Якщо ж нова версія Google Glass передбачатиме можливість встановлення на різні оправи, то це означатиме й те, що гаджет можна буде встановити на сонцезахисні окуляри з різнокольоровими лінзами. Головне – щоб форма підходила…

Поділитися в соц. мережах

Share to Google Buzz
Share to Google Plus
Share to LiveJournal
Share to MyWorld
Share to Odnoklassniki

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *