Microsoft працює над створенням високотехнологічних ліфчиків

До чого тільки не вдаються розробники новітніх технологій, аби тільки розширити користувацьку аудиторію. Практично постійно провідними компаніями світу ведуться незрозумілі для більшості з нас розробки, яким судилося через деякий час канути в небуття. Компанії не шкодують ні часу, ні грошей, і деколи, слід визнати, в них щось таки та й виходить.

Щоправда, яка доля чекає останню розробку від Майкрософт, здогадатися важко – компанія, що займається випуском програмного забезпечення, розробкою операційних систем та комп’ютерних технологій, недавно взялася за створення високотехнологічних ліфчиків.

Фото з www.poltava.pl.ua

Так, керівництво гіганта комп’ютерної індустрії вирішило випустити високотехнологічні бюстгальтери, які подбають про здоров’я та красу представниць прекрасної статі. «Розумний» ліфчик служитиме застереженням для жінок при переїданні.

Розробки ведуться під керівництвом Мері Червінські (Mary Czerwinski), а сам проект ведеться співробітниками першого відділу дослідницьких проектів компанії, які займаються вивченням можливостей комп’ютерних технологій виявляти стрес та підбирати способи боротьби зі стресовими факторами. Одним із проектів відділу, власне, і є розробка ліфчика зі інтегрованою електрокардіограмою та датчиками руху.

«Цей винахід створено спеціально для жінок, схильних переїдати через стреси та надмір негативних емоцій, – пояснила Червінські журналістам каналу Discovery News. – Ліфчик допоможе жінкам отримувати точну інформацію про свій власний емоційний стан, що у свою чергу дозволить представницям прекрасної статі набагато краще контролювати свої вчинки».

На сьогоднішній день вже було проведено кілька лабораторних випробувань. Учасницям експерименту роздавали спеціальні датчики, які кріпилися до нижньої білизни. Сенсори зчитували інформацію, відсилаючи її на мобільні телефони в режимі реального часу.

В результаті піддослідні змогли отримувати точну інформацію стосовно свого емоційного стану та настрою. На даний час дослідники намагаються поєднати датчики з ліфчиком, щоб вони стали єдиним високотехнологічним продуктом.

За словами дослідників, можливість отримувати інформацію про свій настрій та емоційний стан дозволить вчасно розпізнавати симптоми стресу, які частенько проявляються в переїданні чи інших шкідливих звичках. А ліфчик просто-на-просто зробить носіння детекторів зручним.

Поділитися в соц. мережах

Share to Google Buzz
Share to Google Plus
Share to LiveJournal
Share to MyWorld
Share to Odnoklassniki

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *