Жодного звернення щодо випадків здійснення на студентів тиску з боку керівництва ВНЗ за участь в акціях протесту не зафіксовано

mon25 грудня 2013 року під головуванням Першого заступника МОНУ Євгена Суліми відбулося засідання спільної комісії МОН, МВС, Мін’юсту та представників студентського самоврядування стосовно здійснення на них тиску за участь в акціях протесту.

Перший заступник Міністра підкреслив, що завданням комісії є розгляд звернень студентів стосовно здійснення на них тиску за участь в акціях протесту, а також відповідних повідомлень на «гарячі лінії» при міністерствах; здійснення щоденного моніторингу таких звернень і повідомлень, організація перевірки фактів, викладених у них; при виявленні порушень негайно вживати заходів щодо їх усунення.

«У Міністерстві освіти і науки відкрито «гарячу лінію», на яку можуть звертатися студенти. Станом на 25 грудня 2013 року, за місяць подій на Євромайдані, повідомлень до МОН щодо випадків здійснення на студентів тиску з боку керівництва вищих навчальних закладів за участь в акціях протесту не надходило», – поінформував Євген Суліма.

Під час засідання розглянуто та обговорено проект Порядку розгляду скарг студентів стосовно здійснення на них тиску за участь в акціях протесту. Проект Порядку прийнято членами комісії одноголосно (текс проекту).

Зокрема, проектом Порядку визначено завдання та права спільної комісії, поняття скарги, терміни її подання, розгляду та реагування.

Перший заступник Міністра зазначив, що схвалений комісією проект Порядку буде затверджено наказом Міністра освіти і науки та направлено на державну реєстрацію до Міністерства юстиції України.

Прийнято рішення, що члени комісії мають право ініціювати проведення її засідання у випадку отримання інформації про здійснення на студентів тиску за участь в акціях протесту.

Окрім того, з метою попередження виникнення таких ситуацій під час здачі студентами зимової екзаменаційної сесії, комісія звернулася до Державної інспекції навчальних закладів України з проханням забезпечити контроль за об’єктивним та неупередженим оцінювання знань студентів.

Комісія відзначила за необхідне здійснювати щоденний моніторинг звернень студентів стосовно здійснення на них тиску за участь в акціях протесту та неупередженого оцінювання їхніх знань. У випадку виявлення таких фактів вони розглядатимуться на засіданні комісії.

Визначено, що представники засобів масової інформації можуть брати участь у засіданнях комісії, пройшовши попередню акредитацію на засідання.

Наступне засідання комісії відбудеться у разі надходження хоча б одного звернення щодо здійснення на студентів тиску за участь в акціях протесту.

Перелiк використаних джерел:

 

Подiлитися у соцiальних мережах

Share to Google Plus
Share to MyWorld
Share to Odnoklassniki
Share to Yandex
Коментарi та розмiщення посилань заборонено.

Коментарi закритi.