На виставці CES 2014 представили унікальну клавіатуру

eq3oxnF_-lYУ Лас -Вегасі була представлена ??клавіатура нового формату. Клавіші на ній, розташовані із задньої сторони, що дозволяє значно спростити набір тексту при триманні пристрої на вазі.

Якими б не були переваги екранних клавіатур, але багатьом користувачам все одно не вистачає відчуття фізичного натискання клавіш. І зовнішні клавіатури завжди будуть користуватися попитом. А паралельно будуть з’являтися і вельми незвичайні рішення, начебто TrewGrip, яка дозволяє швидко набирати тексти, тримаючи пристрій на вазі.

Клавіатура ця, ??м’яко кажучи, відрізняється від безлічі собі подібних. Клавіші у неї розташовані ззаду і розділені на два блоки. Спереду ж знаходиться лише невеликий набір додаткових клавіш.

Такий підхід хороший тим, що дозволяє без проблем утримувати пристрій в руках при наборі тексту і не вимагає зменшення клавіш, які можуть мати такі ж розміри, як і у настільного комп’ютера. І досягається це без значного збільшення габаритів клавіатури. При цьому на передній панелі розташований набір світлових індикаторів, кожен з яких підтверджує натискання своєї клавіші.

Такий підхід вимагає від користувача звикання. Але розробники стверджують, що для цього цілком достатньо 8-10 годин практики. А досвідчені друкарки взагалі звикають за пару годин. Швидкість набору при цьому може досягати 80 слів на хвилину.

Для підключення до пристрою використовується Bluetooth.

У продажу незвичайне рішення має з’явитися в другій половині 2014 року. Вартість його буде досить високою – близько 200 доларів. У комплекті з клавіатурою буде поставлятися спеціальний чохол для носіння її на поясі. Важко припустити, що TrewGrip стане хітом продажів.

Подiлитися у соцiальних мережах

Share to Google Plus
Share to MyWorld
Share to Odnoklassniki
Share to Yandex
Коментарi та розмiщення посилань заборонено.

Коментарi закритi.