7 способів прискорити Google Chrome

Google Chrome

Коли браузер Google Chrome вперше був представлений публіці , це була легка і спритна програма , яка всіх вразила швидкістю роботи і низькими системними вимогами. Відтоді минуло кілька років , а Chrome непомітно доріс уже до 14-ї версії. Поступово він обзаводився все новими функціями , підтримкою всіх новітніх веб- технологій і перетворився на справжнього монстра , файли якого важать більше 80 Mб. Зрозуміло , за подібну універсальність необхідно платити , і Chrome став вже не такий швидкий , як у молодості . Втім , «зайвий жирок » можна легко прибрати і прискорити роботу вашого браузера за допомогою декількох простих способів.

1 . Слідкуйте за стартовою сторінкою
Chrome може запускатися дуже швидко , це безперечно. Однак відновлення останньої сесії або відкриття важкої сторінки при запуску браузера можуть істотно сповільнити старт.

2 . Використовуйте мінімум розширень
Тисячі і тисячі розширень для Chrome можуть значно розширити його функціональність , зробити більш зручним і красивим. Однак не забувайте , що кожне розширення запускається в окремому процесі , який споживає певні , і часом досить значні ресурси пам’яті і процесора .

3 . Використовуйте тему за замовчуванням
Можна, звичайно , розфарбувати свій браузер як новорічну ялинку , якщо душа вимагає свята . Однак для повсякденної роботи краще використовувати тему за замовчуванням. Вся стороння графіка , а тим більше анімації , гальмують запуск і поглинають системні ресурси.

4 . Увімкніть експериментальні функції
Розробники постійно працюють на поліпшенням браузера , але далеко не всі нові функції пройшли остаточне тестування . Ви можете включити деякі з цих функцій для прискорення роботи програми . Для цього наберіть в адресному рядку about : flags і перед вами відкриється сторінка експериментальних функцій. Вам слід звернути увагу на наступні пункти:

– Перевизначення списку програмного рендеринга – дозволяє використовувати графічне прискорення навіть на старих відкритих ;
– Обробка всіх сторінок за допомогою графічного процесора – включає прискорення за допомогою графічного процесора на всіх сторінках , а не тільки на тих , що містять відповідні шари ;
– GPU Accelerated Canvas 2D – прискорення 2D графіки за допомогою графічного процесора;
– Попередньо обробляти з універсального вікна пошуку – фонове завантаження сторінок при введенні адреси або пошукового запиту.

5 . Оптимізуйте налаштування
Google Chrome має потужну систему налаштувань , деякі з них можуть трохи прискорити його продуктивність. Відкрийте Параметри і перейдіть на вкладкуРасшіренние . Тут можна включити опцію Передбачати дії для прискорення завантаження сторінок , а також відключити Автоматично відправляти в Google статистику використання та звіти про аварійне . Якщо ви досвідчений користувач і не боїтеся фішингових підробок , то краще вимкнути пункт Увімкнути захист від фішингу та шкідливих програм , що кілька прискорить завантаження сторінок завдяки відсутності необхідності перевіряти безпеку кожної адреси .

6 . Вимкніть модулі, що підключаються
Сучасні веб сервіси можуть використовувати в своїй роботі самі різні технології , такі як Java , Flash , Silverlight . Підтримка цих стандартів реалізована в браузері у вигляді підключаються плагінів . Далеко не факт , що всі вони будуть використовуватися вами постійно , а системні ресурси вони використовують. Тому відкрийте Параметри , потім вкладку Розширені , натисніть на кнопку Налаштування вмісту і знайдіть ссилкуОтключіть окремі модулі . Поекспериментуйте з її вмістом , залишивши тільки те , що вам дійсно потрібно.

7 . Періодична очищення кешу
Браузер зберігає графіку з завантажених вами сторінок в кеші на жорсткому диску для того , щоб при повторному відвідуванні сторінки її завантаження відбувалася швидше . Однак з часом цей кеш настільки розростається , що починає гальмувати роботу програми . Тому буде незайвим раз на кілька днів очищати вміст кеша. Зробити це можна в налаштуваннях програми.

Подiлитися у соцiальних мережах

Share to Google Plus
Share to MyWorld
Share to Odnoklassniki
Share to Yandex
Коментарi та розмiщення посилань заборонено.

Коментарi закритi.