Володимир Семиноженко: Українці наполегливо доказують – вони серед лідерів в ІТ

Володимир СеминоженкоТак Голова Державного агентства з питань науки, інновацій та інформатизації ВолодимирСеминоженко прокоментував роботу киян, які запустили безкоштовний мобільний додаток «Давай разом!». За кілька днів він зайняв топові позиції в Apple Store.

«Українці щодня заявляють про свій потенціал. І такими невеличкими досягненнями, і серйозними значущими перемогами наші ІТ-спеціалісти щоразу говорять світу: ми – серед найкращих», – зазначив В.Семиноженко.

Такі позитивні приклади, за його словами, не тільки піднімають рейтинг України на світовому ІТ-ринку, але й покращують інвестиційну привабливість вітчизняної галузі.

Довідково

Автори міської спільноти «Типовий Київ» запустили безкоштовний мобільний додаток «Давай разом!». За кілька днів він зайняв топові позиції в Apple Store.

За перші дні додаток встановило більше 10 тис. киян і ця цифра постійно зростає. Варто відзначити, що «Давай разом!» не прив’язане до якогось місця і їм однаково можна користуватися як в Україні, так і, наприклад, в Росії або на відпочинку в будь-якій країні. До нового року розробники обіцяють випустити версію для Android.

 

Перелiк використаних джерел:

http://vnz.org.ua/novyny/tehnologiyi/5278-volodymyr-semynozhenko-ukrayintsi-napoleglyvo-dokazujut-vony-sered-lideriv-v-it

Подiлитися у соцiальних мережах

Share to Google Plus
Share to MyWorld
Share to Odnoklassniki
Share to Yandex
Коментарi та розмiщення посилань заборонено.

Коментарi закритi.