Про нотатки

“Нотатки про Business Intelligence+” передбачено вести подібно до блогу, де розміщувати записи (пости) за тематикою Business Intelligence (BI), Knowledge Management System (KMS), Decision Support System (DSS), а  також за зв’язаною тематикою у сфері NIT R&D. Інтерфейс Нотаток автоматично адаптується для використання на смартфоні чи планшеті.

“Нотатки про Business Intelligence+” є підсистемою  сайту dss-bi.com.ua “Business Intelligence + KMS” і фактично є автономним сайтом у сайті. Щоб не заблукати на сайті, можна ознайомитися з семантичною картою сайту.

Cайт  DSS-BI.com.ua призначений для підтримки розвитку і реалізації Business Intelligence та KMS у ділових сферах. Наша держава має високий науковий і технічний потенціал у сфері інформаційних hi-tech, який необхідно реалізувати для подолання відставання 1990-х років, а також не допустити можливі зловживання засобами Business Intelligence та KMS проти громадян України, проти демократії і проти бізнесу. Сайт також дозволяє:

отримати головні новини з альтернативних джерел,

отримати новини у сфері інформаційних hi-tech, ін.

Розміщені нотатки (записи)  не передбачають повне викладання матеріалу. Як правило, вони тлумачать, розширюють чи уточнюють елементи попередніх авторських публікацій у науково-практичних виданнях та на сайті. Крім цього, розуміння деяких істин може з часом змінюватися.

У разі необхідності, інформація може бути розширена та уточнена. На момент створення блогу автором розглянуто більше 400-т науково-практичних публікацій, починаючи з 1940-х років. Додаткова інформація викладена на сторінках сайту DSS-BI.com.ua та у статтях, для прикладу:

Удосконалені вимоги до визначення засобів OLAP (OLAP +, FASMI +) ;

Узагальнена архітектура системи підтримки прийняття рішень на основі Business Intelligence у розширеному тлумаченні (DSS/BI, DSS/BI 1.0, DSS/BI 2.0) ;

Проблемні питання розробки і реалізації Geospatial Business Intelligence (Spatial DSS/BI 2.0).

Також є статті, що опубліковані у співавторстві.

На сайті dss-bi.com.ua та у даній підсистемі не встановлені засоби персоналізованої реєстрації, ідентифікації й аналізу інформації про своїх відвідувачів та інтеграції програмних кодів до їх засобів. Проте, у разі явної спроби несанкціонованого доступу хакерами початкового рівня до явно захищених підсистем сайту, відповідне повідомлення відправляється адміністратору, у тому числі на стільниковий телефон. Такі повідомлення зберігаються у віддаленій автономній базі знань.

Ведення Нотаток не є основним заняттям автора. Тому їх наповнення буде повільним, а відповіді на можливі запитання можуть даватися із затримкою. Із вдячністю будуть прийняті коректні рекомендації та зауваження. Створення сайту почалося випадково, а його ведення виявилося більш трудомістким завданням, ніж це здавалося спочатку – як завжди 🙂

З повагою до читача – автор блогу.

1 Comment on “Про нотатки

  1. 🙂 Накопичується інформація про спроби підібрати пароль до сайту…
    Маленьке відкриття: дуже дивно, наскільки наївні хакери трапляються навіть в одній розвиненій іноземній державі …

Залишити відповідь