Архів за місяць: Січень 2014

Winlog SCADA

        З точки зору сучасних користувачів, давно була потрібна  система, яка б замінила і полегшила (частково)  фізичну працю людини, тим самим зробивши життя зручнішим. Оскільки, розвиток на стоїть на одному місці і еволюція крокує разом з часом, то необхідність використання даної системи назрівала вже давно, але не було можливості  реалізувати даний тип системи. Саме завдяки об`єднанню зусиль і командній роботі вийшла Winlog SCADA. Головний девіз якої є – полегшення і автоматизація роботи, що приведе до меншої витрати ресурсів і використанню фізичної сили людини. Мова в даній статті піде про: головні переваги даної системи, її використання та головні функції
Продовжувати читання Winlog SCADA

IGSS – Інтерактивна Графічна система SCADA


SCADA-IGSS-2-300x256

IGSS (Interactive Graphical SCADA System) – Інтерактивна Графічна система SCADA – система диспетчерського управління і збору данних. Вона використовується в багатьох галузях промиловості, в системах керування транспортом, в суднобудівництві, системах керування будівлями. Система була розроблена компанією Seven Technologies (Данія) і з моменту виходу на ринок в 1984 році було розпродано більш ніж 27 тисяч ліцензій.

SCADA система IGSS основана на арітектурі “клієнт-сервер” і може масштабуватися від одного додатку для однієї операторської станції з охопленням до 50 об’єктів (до 150 тегів), до комплексної системи, що включає 50 операторських станцій і 400 тисяч об’єктів з резервуванням серверів.
Продовжувати читання IGSS – Інтерактивна Графічна система SCADA

SCADA система intouch

st_intouch_01

SCADA система intouch – це один з найпопулярніших у світі програмних пакетів візуалізації людино- машинного інтерфейсу ( HMI ) . Wonderware intouch , а точніше перші його розробки з’явилися близько 20 років тому , і за цей час встигли пройти випробування на безлічі реальних промислових об’єктів. Спробуємо розібратися , чим відрізняється система intouch від інших SCADA конфігуратор і чим вона примітна .
Продовжувати читання SCADA система intouch

SCADA система Citect

st_citect_01

SCADA система Citect – одне з найкращих рішень серед систем моніторингу та управління АСУ ТП. CitectSCADA являє собою флагманський проект в минулому австралійської компанії Citect , а нині європейського конгломерату і лідера ринку Shneider Electric . На сьогоднішній день є одним з найпоширеніших програмних рішень для побудови високих рівнів АСУ , за рахунок масштабованості , надійності і гнучкості конфігурації.
Продовжувати читання SCADA система Citect

SCADA система iFIX

st3

SCADA система iFIX – це потужний програмний пакет для реалізації HMI від компанії GE Fanuc Automation . Розробка даного рішення – справа рук компанії Intellution , яка нині входить до складу GE Fanuc Automation . Серія продуктів FIX (абревіатура від Fully – Integrated Control System ) підходить для інтеграції на виробництво будь-якого масштабу і з’єднує в собі всі переваги систем розроблених на UNIX та Windows платформах. SCADA FIX історично включала в себе наступні компоненти:
Серію HMI додатків на клієнт- серверній архітектурі , що реалізують збір , обробку , архівацію , візуалізацію даних , пов’язаних з протіканням технологічного процесу.
Продовжувати читання SCADA система iFIX

SCADA система на вашому iPhone

st1

st2

На екрані гаджета представлена ??візуалізація SCADA системи . Збір і індикація даних надається в реальному часі. Для здійснення всього цього, природно, використовується веб -сервіс. Зчитування даних безперервно здійснюється з XML -файла. У свою чергу скрипт дозволяє оновити масив зображень для формування даних на дисплеї.
Очевидно, що технологія побудована за клієнт- серверному принципом. Клієнтом в даному випадку виступає наш iPhone, сервером – контролер. Сервер працює під управлінням Linux.
Продовжувати читання SCADA система на вашому iPhone

Проектування АСУ технологiчними процесами в SCADA – системах на основi TRACE MODE 6

На сьогоднішній день створення сучасних систем управління реалізується на розробці і застосуванні адаптивних інтелектуальних систем, функціонування яких неможливе без використання персональних комп’ютерів, мікроконтролерів та широкого набору модулів вводу/виводу.

Сучасна автоматизована система управління технологічного процесу (АСУ ТП) являє собою багаторівневу людино – машинну систему управління. Створення автоматизованої системи управління (АСУ) здійснюється з використанням автоматичних інформаційних систем збору та обробки даних, які постійно удосконалюються.
SCADA являє собою пакет програм, призначених для забезпечення роботи систем збору, обробки та архівування інформації в режимі реального часу.

Зазвичай SCADA є частиною автоматизованих систем управління технологічним процесом і використовується у всіх галузях, де необхідний операторський контроль виробничих процесів у реальному часі.
Продовжувати читання Проектування АСУ технологiчними процесами в SCADA – системах на основi TRACE MODE 6

Система SCADA

Приклад системи SCADA

Приклад людино-машинного інтерфейсу (Human Machine Interface) системи SCADA (Supervisory Сontrol and Data Acquisition)

SCADA (абр. від англ. Supervisory Сontrol and Data Acquisition, диспетчерське управління і збір даних) – програмний пакет, призначений для розробки або забезпечення роботи в реальному часі систем збору, обробки, відображення та архівування інформації про об’єкт моніторингу або управління.

SCADA –  це термін, який використовується в широкому сенсі, щоб зобразити управління та управлінські рішення в широкому спектрі галузей промисловості.
Продовжувати читання Система SCADA